Wuthering Heights
Emily Bronte
Engels | 01-01-2003 | 416 pagina's
9780141439556
Paperback / softback
13,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Tekst achterflap
Intense relationship between the gypsy foundling Heathcliff and Catherine Earnshaw; and how Catherine, forced to choose between passionate, tortured Heathcliff and gentle, well-bred Edgar Linton, surrendered to the expectations of her class.
Details
| EAN : | 9780141439556 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 01-01-2003 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 199 mm |
| Breedte : | 131 mm |
| Dikte : | 26 mm |
| Gewicht : | 308 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 416 |
| Reeks : | Penguin Classics |