15,39
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Korte beschrijving/Annotatie
A stunning fantasy romance, inspired by Greek mythology.?'A dazzlingly imaginative sapphic reimagining of the Cupid and Psyche story' The Guardian
Details
| EAN : | 9780008656478 |
| Uitgever : | Harpercollins Publishers |
| Publicatie datum : | 15-08-2024 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 134 mm |
| Breedte : | 215 mm |
| Dikte : | 37 mm |
| Gewicht : | 448 gr |
| Status : | Bestelbaar |