15,39
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Korte beschrijving/Annotatie
A TIMES BOOK OF THE YEAR What is the nature of things? Must I think my own way through the world? What is justice? How can I be me? How should we treat each other?
Details
| EAN : | 9780008490829 |
| Uitgever : | Harpercollins Publishers |
| Publicatie datum : | 04-01-2024 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 128 mm |
| Breedte : | 198 mm |
| Dikte : | 33 mm |
| Gewicht : | 350 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 384 |