22,50
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Tekst achterflap
THE INSTANT SUNDAY TIMES #1 BESTSELLER'Typically exposing, brilliantly written' VOGUE'Its quick hits of wit are like sniffs from an oxygen mask' NEW YORK TIMES'Few people are willing to be as human as Lena Dunham' OBSERVER'A generational voice' FINANCIAL TIMES
Details
| EAN : | 9780008384227 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 14-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 216 mm |
| Breedte : | 135 mm |
| Dikte : | 33 mm |
| Gewicht : | 418 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 416 |