Girl With a Pearl Earring
Tracy Chevalier
Engels | 29-06-2006 | 288 pagina's
9780007232161
Paperback / softback
14,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Verzendkosten €2,95 | Gratis verzending boven de €24,99
Tekst achterflap
OVER FIVE MILLION COPIES SOLD WORLDWIDE ‘A phenomenon’ Jessie Burton ‘Dazzling’ Daily Mail ‘Truly magical' Guardian
Details
| EAN : | 9780007232161 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 29-06-2006 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 200 mm |
| Breedte : | 132 mm |
| Dikte : | 24 mm |
| Gewicht : | 255 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 288 |